Obrázek kontaktu

Hermína Benešová

Jóga - Vinyasa flow

Skupinové lekce Vinyasa flow jógy

Kdy Hermína předcvičuje: ROZVRH 

Rezervace lekcí s Hermínou: REZERVAČNÍ SYSTÉM

Kontakt na Hermínu: 737 644 468, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

"K józe jsem se dostala před deseti lety víceméně náhodou. Na první hodinu jsem šla s mírnou nedůvěrou a očekáváním divného ezoterického zážitku, kde se bude zpívat a bubnovat, lektor bude stát na hlavě a všichni si zvládnou dát nohu za krk. Hodina ale tehdy ubíhala příjemným cvičením těla i dechu, a při závěrečné relaxaci jsem už věděla, že se józe chci věnovat co nejčastěji. S postupem let jsem zkoušela různé směry praktikování, ale stále jsem se vracela k VINYASA FLOW – silově náročnějšímu plynulému pohybu spojenému s dechem. V každém flow existují těžší i lehčí varianty pozic, takže si při cvičení přijde na své úplný začátečník i dlouhodobě praktikující. 

Během studia psychologie na vysoké škole jsem se začala více zajímat i o pozitivní vliv jógy na psychiku a na zvládání stresu. Jóga je geniální v propojení ducha, mysli a těla – při pravidelné
praxi pocítíte rozdíl nejen v tom, jak se Vaše tělo hýbe, ale i v každodenním naladění, v přístupu k překážkám, které se před Vámi objeví, a ve vztahu k sobě samým."

Studio Pilates Praha
Dr. Zikmunda Wintra 9
Praha 6, Bubeneč
160 00
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mobil:
+420 737 644 468

ZAČNĚTE CVIČIT JEŠTĚ DNES!

Rezervujte si vaší první hodinu Pilates    (9am - 5pm)   radka@pilatespraha.eu

Kontaktní informace

STUDIO Pilates Praha

Dr. Zikmunda Wintra 383/9

Praha 6 Bubeneč
 
 +420 732 333 211
 radka@pilatespraha.eu

 

© 2015 Pilates Praha.
All rights reserved