Vážení klienti,

pro zajištění Vaší bezpečnosti i lektorů, kteří se o vás ve Studiu starají, Vás prosíme o dodržování následujících pravidel stanovených vládou a ministerstvem:

HYGIENICKÝ ŘÁD STUDIA - CORONAVIROVÁ OPATŘENÍ OD 27.04.2020

- Přijďte k nám již převlečení do sportovního oblečení, vstup na lekci v ponožkách nebo ve sportovní obuvi určené pro vnitřní prostory (boty necháte v botníku před studiem ve vámi doneseném sáčku, tašce).

- Nezapomeňte, že při pobytu u nás musíte mít zakrytá ústa a nos, jako nejvhodnější variantu doporučujeme např. chirurgické ústenky.

- Pokud je to možné, přineste si vlastní podložku na cvičení, nebo použijte vlastních ručníků či přikrývek na cvičební podložky a stroje (ty budou vždy po lekci dezinfikované).

- Platby za cvičení preferujeme bankovním převodem na bankovní účet u ČSOB 177079738/0300

- Nápoje si u nás můžete zakoupit, samozřejmě pouze v balené podobě.

- Při vstupu do prostor Studia použijte připravené dezinfekční prostředky na ruce.

- Vždy dodržujte bezpečnou vzdálenost minimálně 2m od dalších cvičících.

- Po každém použití stroje či jiné pomůcky použijte dezinfekční prostředky. Stroj či pomůcku nejprve očistěte a následně ošetřete dezinfekcí, dezinfekční prostředky pro vás máme k dispozici. Postupujte pečlivě, chráníte tak sebe i ostatní cvičící.

- Při použití prostor toalet dodržujte bezpečnou vzdálenost, počkejte až budou příslušné prostory volné tak, aby nedocházelo k současné přítomnosti více osob na jednom místě ve vzdálenosti menší než 2 metry. Dodržujte správný postup při mytí rukou a následnou dezinfekci.

- Při odchodu ze Studia opět použijte dezinfekční prostředek na ruce.

- Mytí rukou u umyvadel je zajištěné dezinfekčním mýdlem a utíráme se pouze do jednorázových papírových ručníků.

- Pravidlo rušení lekcí 24 hodin před konáním lekce zůstává.

- Platnost stávajících permanentek na 10 lekcí zůstává do 30.9.2020 (v případě, že z osobních důvodů potřebujete platnost prodloužit, pište, prosím, Vaše požadavky Radce). Peníze z permanentek nevracíme (je pouze možnost převést zbylou částku na jiného klienta).

Věříme, že přísná hygienická opatření společně zvládneme a vy se u nás budete cítit bezpečně. V případě jakýchkoliv otázek nebo provozních nedostatků kontaktujte náš personál. Jsme vám plně k dispozici.

  

Kontaktní informace

STUDIO Pilates Praha

Dr. Zikmunda Wintra 383/9

Praha 6 Bubeneč
 
 +420 732 333 211
 radka@pilatespraha.eu

 

© 2015 Pilates Praha.
All rights reserved