Koncem roku 2017 jsme v našem Studiu s radostí přivítali další skvělou instruktorku jógy, Katku Markovou, která se specializuje na JÓGU PRO TĚHOTNÉ a na VINYASA FLOW JÓGU. O rok později nastoupila ještě další jógová posila - instruktorka Hermína Benešová.

Vinyasa flow jóga

Dynamická lekce určená pro všechny, kteří si chtějí odpočinout od každodenních povinností, protáhnout se a lehce fyzicky unavit. Budeme spojovat dech s pohybem a celou lekcí proplujeme, dáme si sem tam nějakou chaturangu, posílíme tělo a závěrem doplujeme do zasloužené relaxace. V každém flow existují těžší i lehčí varianty pozic, takže na své si při cvičení přijde nejen úplný začátečník, ale i dlouhodobě praktikující.  

V půlce roku 2019 se Katka se Studiem na čas rozloučila kvůli mateřským povinnostem, proto po ní předcvičování Vinyasa flow jógy převzala HERMÍNA BENEŠOVÁ. V ROZVRHU Studia si můžete vybrat, kdy s HERMÍNOU cvičit, a v REZERVAČNÍM SYSTÉMU studia lekci zamluvit.

Gravid jóga

Hodinka věnovaná pouze těhotným ženám a jejich miminkům. Při hodině se bude dýchat, cvičit, protahovat a relaxovat. Je to velmi příjemný způsob, jak se udržet v kondici během těhotenství a jak minimalizovat nejrůznější neduhy, které těhotenství provázejí. Výhodou jógy pro těhotné je variabilita cviků, takže si přijdou na své zkušené těhotné jogínky, ale i úplní začátečníci. A navíc, těhotenství je krásné období pro seznámení se s jógou.
Vhodnost cvičení jógy pro těhotné, prosím, konzultujte předem se svým gynekologem (platí především pro první trimestr.)

V půlce roku 2019 se Katka se Studiem na čas rozloučila kvůli mateřským povinnostem, takže v tuto chvíli jsme nabídku cvičení jógy pro těhotné přerušili. Na Katčin návrat trpělivě čekáme, budeme Vás o něm včas informovat. 

ZAČNĚTE CVIČIT JEŠTĚ DNES!

Rezervujte si vaší první hodinu Pilates    (9am - 5pm)   radka@pilatespraha.eu

Kontaktní informace

STUDIO Pilates Praha

Dr. Zikmunda Wintra 383/9

Praha 6 Bubeneč
 
 +420 732 333 211
 radka@pilatespraha.eu

 

© 2015 Pilates Praha.
All rights reserved